Vyberte svoju krajinu alebo región.

Close
Prihlásiť sa Registrovať E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Vyhlásenie faktúry

Vážení všetci používatelia, obdržíte oficiálnu obchodnú faktúru po zakúpení z Infinity-Semiconductor.com, pozorne si prečítajte nasledujúcu inštrukciu.

1, Pokyn vydaných faktúr

Faktúra bude vystavená od Infinity-Semiconductor.com. Suma faktúry bude závisieť od sumy, ktorú ste zaplatili.
Infinity-Semiconductor.com poskytuje dva druhy faktúr, faktúru s DPH (neuznané) a osobitnú faktúru DPH (Odpočítateľná).
S cieľom zlepšiť efektívnosť prevádzky a vyhnúť sa návratnosti sa faktúra vydáva do 5 pracovných dní po tom, čo užívatelia dostanú tovar.
Zadajte správnu adresu, kontaktnú osobu, telefónne číslo, aby ste mohli faktúry dodať presne. Ak tieto informácie nevyplníte, spoločnosť Infinity-Semiconductor.com zašle faktúru na rovnakú adresu ako odoslaný tovar, aby sme vás mohli včas kontaktovať.

2, DPH faktúra

Infinity-Semiconductor.com zvyčajne vydáva DPH faktúru pre používateľov, ktorí nie sú všeobecnými daňovými poplatníkmi.
Napíšte príslušný názov spoločnosti a daňové informácie do faktúry.

3, osobitná faktúra DPH

Ak potrebujete vydať "špeciálnu faktúru DPH", obráťte sa na náš účet, inak systém Infinity-Semiconductor.com vystaví DPH faktúru.
Prosím, vyplňte a skontrolujte všetky informácie o faktúre, Infinity-Semiconductor.com nenesie zodpovednosť v prípade akejkoľvek chyby.
Zvláštnu faktúru DPH po odoslaní zásielky pošlete expresom.
Zadajte názov spoločnosti, adresu, telefónne číslo, číslo dane, názov banky a účet, adresu odosielania faktúr, aby používatelia mohli používať osobitnú faktúru DPH, ale všetky vyplnené informácie musia byť rovnaké ako platba dane.
Názov spoločnosti musí byť názov priemyselnej a obchodnej registrácie.
Adresa spoločnosti a telefónne číslo faktúry musia byť rovnaké ako vaše firemné informácie.
Číslo daňového priznania je číslo v & lt; & lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt; lt; & lt;
Názov banky a číslo účtu musia byť napísané pre obe strany.

4, Oznámenia

Ak používatelia napíšu nesprávne informácie o špeciálnej faktúre na DPH, potom Infinity-Semiconductor.com vystaví DPH faktúru automaticky a bez vrátenia.
Infinity-Semiconductor.com nebude akceptovať žiadosť o špeciálnu faktúru o opätovnom zaplatení DPH, ak už sme vystavili faktúru podľa informácií používateľa.

5, priateľská pripomenutie

Ak máte akékoľvek pochybnosti o vystavenej faktúre, obráťte sa na finančné oddelenie Infinity-Semiconductor.com.
Ak nedostanete faktúru za 30 dní po získaní tovaru, obráťte sa na zákaznícky servis Infinity-Semiconductor.com. Nevytvárame faktúru druhýkrát, ak nás nemôžete kontaktovať do 90 dní (od dátumu objednávky)
Názov produktu vo faktúre bude písať elektronické súčiastky, číslo dielu bude písať ako skutočnú objednávku, žiadna iná špeciálna požiadavka.

6, Vrátenie faktúry

Obráťte sa na náš zákaznícky servis, ak zistíte, že informácie o faktúre sú nesprávne ako objednávka, Infinity-Semiconductor.com nahradí a zašle správne tie najskôr.
Ak chcete zmeniť informácie o faktúrach, obráťte sa na náš zákaznícky servis, po potvrdení nášho finančného oddelenia pošleme revidovanú faktúru na uvedenú adresu.
Bez súhlasu so zákazníckou službou naše finančné oddelenie žiadosť o opätovnú vystavenie faktúry z telefónneho, faxového, e-mailu neprijme.