Vyberte svoju krajinu alebo región.

Close
Prihlásiť sa Registrovať E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

1-1906823-3

TE Connectivity AMP ConnectorsTE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.

Prehľad produktov

Číslo dielu: 1-1906823-3
Výrobca / Značka: AMP Connectors / TE Connectivity
Popis produktu FO C/A LC ST XG ORN
listoch:
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 1414 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 1414 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
$25.92
Žiadosť o cenovú ponuku
Vyplňte všetky povinné polia s kontaktnými údajmi. Kliknite na " SUBMIT RFQ ", budeme vás čoskoro kontaktovať e-mailom. Alebo nám pošlite e-mail:Info@infinity-electronic.com
  • Cieľová cena:
  • množstvo:
totálnej:$25.92

Uveďte, prosím, svoju cieľovú cenu, ak sú väčšie ako zobrazené.

  • Číslo dielu
  • meno spoločnosti
  • Kontaktné meno
  • E-mail
  • správa

Špecifikácie 1-1906823-3

Číslo dielu 1-1906823-3 Výrobca TE Connectivity AMP Connectors
popis FO C/A LC ST XG ORN Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1414 pcs Dátový hárok
séria * Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobné číslo výrobcu 1-1906823-3 Rozšírený popis Cable Fiber Optic To
popis FO C/A LC ST XG ORN

Náklad

★ DOPRAVA ZADARMO VO VZŤAHU DHL / FEDEX / UPS AK OBJEDNÁVATE SÚVISKO viac ako 1000 USD.
(IBA pre integrované obvody, ochrana obvodov, RF / IF a RFID, optoelektronika, snímače, prevodníky, transformátory, izolátory, prepínače, relé)

FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný poplatok za dopravu závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný poplatok za dopravu závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný poplatok za dopravu závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný poplatok za dopravu závisí od zóny a krajiny.

★ Dodacia lehota bude potrebovať 2-4 dni na väčšinu krajiny po celom svete prostredníctvom DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa zásielky, kontaktujte nás. Pošlite nám e-mail Info@infinity-electronic.com
FedexDHLUPSTNT

ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM

  1. Každý výrobok z Infinity-Semiconductor.com dostal záruku 1 rok. Počas tohto obdobia by sme mohli poskytnúť bezplatnú technickú údržbu v prípade akýchkoľvek problémov s našimi produktmi.
  2. Ak nájdete problémy s kvalitou našich výrobkov po ich obdržaní, môžete ich otestovať a požiadať o bezpodmienečnú náhradu, ak to dokážete.
  3. Ak sú výrobky vadné alebo nefungujú, môžete sa k nám vrátiť do 1 ROKA, všetky náklady na prepravu a colné vybavenie tovaru znáša nás.

Súvisiace značky

Súvisiace produkty

1-1906823-1
1-1906823-1
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1189 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-5
1-1906823-5
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1211 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-6
1-1906823-6
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1273 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-2
1-1906823-2
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1505 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906770-2
1-1906770-2
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC SC 50/125 YEL
Skladom: 1274 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-7
1-1906823-7
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1172 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-4
1-1906823-4
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1173 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906751-5
1-1906751-5
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: C/A,XG,LC SEC - LC SEC
Skladom: 1311 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906751-0
1-1906751-0
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: C/A,XG,LC SEC - LC SEC
Skladom: 1323 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-9
1-1906823-9
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1228 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-8
1-1906823-8
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1217 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
1-1906823-0
1-1906823-0
výrobcovia: TE Connectivity AMP Connectors
popis: FO C/A LC ST XG ORN
Skladom: 1461 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ

Novinky v priemysle

Rohm pridáva 10 automobilových SiC mosfets
„Zavedenie série SCT3xxxxxHR umožňuje spoločnosti Rohm ponúknuť najširšiu ponuku priemyseln...
ON pridáva k SiC MOSFETs
ON Semiconductor predstavil dva SiC MOSFETy zamerané na EV, solárne a UPS aplikácie. Priemyselná...
APEC: TI si myslí, že postranne robí čip ac-dc s pohotovostným režimom 15mW
„Toto zariadenie dosahuje najlepšiu rovnováhu medzi vysokou účinnosťou a ultranízkym šumom p...
Sponzorovaný obsah: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analyzátor spektra SIGLENT SVA1015X je veľmi výkonný a flexibilný nástroj pre rôzne merania v...
Očakáva sa, že výdavky na polotovary sa v tomto roku znížia o 14% av budúcom roku sa zvýšia o 27%
K spomaleniu v sektore pamäti došlo v roku 2019, keď pokles v roku 2019 znamená koniec trojročn...
Power Stamp Alliance znižuje potrebu hostiteľského CPU na monitorovanie PSU a pridáva referenčný dizajn
Aliancia (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex a STMicroelectronics) vytvorila s...
APEC: SiC výkon a vylepšené nástroje na báze cloudu
Zdokonalili sa možnosti vyhľadávania a existuje ponuka karuselu, ktorá umožňuje výber kompati...
Dengrove pridáva úsporné DC / DC meniče od spoločnosti Recom
Sú určené pre aplikácie, ktoré vyžadujú vysokú hustotu výkonu a vysokú účinnosť a majú...
Prvý armádne kvalifikovaný Arm procesor pre hi-rel aplikácie
LS1046A je súčasťou 64-bitového portfólia Arm Layerscape od spoločnosti NXP s štvorjadrovým ...