Vyberte svoju krajinu alebo región.

Close
Prihlásiť sa Registrovať E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Podmienky používania

Táto dohoda obsahuje podrobnosti o zmluvných podmienkach www. Infinity-Semiconductor.com, ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať!

Prečítajte si tento termín používania a vyhlásenie o ochrane osobných údajov starostlivo pred zaregistrovaním na Infinity-Semiconductor.com. Keď ste sa úspešne zaregistrovali, prečítali ste, súhlasili a prijali všetky podmienky z hľadiska používania a vyhlásenia o ochrane osobných údajov. publikujeme aktualizovanú verziu na Infinity-Semiconductor.com, ak sme toto vyhlásenie zmenili. všetok obsah dohody nadobudne účinnosť dňom uverejnenia. ak nesúhlasíte s touto revíziou, musíte ukončiť vzťah s Infinity-Semiconductor.com.

1, REGISTRÁCIA UŽÍVATEĽA:

1), Kvalifikácia používateľa:
Všetci používatelia Infinity-Semiconductor.com musia byť spoločnosťami alebo jednotlivcami, ktorí môžu podľa zákona podpísať zmluvu o právnom záväzku. Nepoužívajte naše služby, ak ste neboli kvalifikovaní. Váš účet Infinity-Semiconductor.com nemôžete previesť ani predať. Infinity-Semiconductor.com si vyhradzuje právo pozastaviť alebo ukončiť váš účet podľa svojich želaní.
2), písanie materiálu:
Všetci používatelia musia spoločnosti Infinity-Semiconductor.com poskytnúť skutočné a platné osobné informácie, aby sa zabezpečilo bežné podnikanie. Ak dôjde k akýmkoľvek zmenám, ihneď oznámte a aktualizujte Infinity-Semiconductor.com.
Všetci používatelia Infinity-Semiconductor.com súhlasia s prijatím e-mailov a správ od partnerov Infinity-Semiconductor.com alebo Infinity-Semiconductor.com.

2, SÚKROMIA:

Infinity-Semiconductor.com obsahuje vyhlásenie o ochrane osobných údajov, ktoré sa vzťahuje na všetkých používateľov vrátane používateľskej dohody. Mali by ste si prečítať a akceptovať vyhlásenie o ochrane osobných údajov, aby ste pri registrácii používali Infinity-Semiconductor.com a počas obdobia používania Infinity-Semiconductor.com budete podliehať obmedzeniam pravidla (a Infinity-Semiconductor.com akúkoľvek aktualizovanú verziu vyhlásenia o ochrane osobných údajov).

3, OBCHOD:

Všetci používatelia pri nákupe musia spĺňať tieto podmienky:

4, KVALITA A SERVIS:

1), pozrite sa na popredajný servis.
2), Kvalita výrobkov.
Produkty Infinity-Semiconductor.com budú prísne dodržiavať vládne a profesionálne štandardy. Ak bez predchádzajúcich noriem budeme vykonávať podľa štandardu výrobcu, ak bez všetkých vyššie uvedených noriem, zákazníci môžu prerokovať a rozhodnúť medzi Infinity-Semiconductor.com. Akýkoľvek problém s kvalitou alebo mimo štandardov produktov, môžu používatelia požiadať o návrat alebo výmenu.

5, BEZPEČNOSŤ STRÁNKY:

Budete súhlasiť s tým, že nemôžete vstúpiť na webové stránky akýmkoľvek robotom, softvérom Spider alebo Refresh pre akýkoľvek účel bez povolenia Infinity-Semiconductor.com vo forme písania.
Okrem toho súhlasíte s tým, že:

6, VYHLÁSENIE O PRÁVACH DUŠEVNÉHO VLASTNÍCTVA:

Autorské právo, patent, ochranná známka, obchodné tajomstvo a všetky práva ponúkané spoločnosťou Infinity-Semiconductor.com patria všetkým k Infinity-Semiconductor.com. bez povolenia Infinity-Semiconductor.com, ktokoľvek alebo člen môže Ť Ť t stiahnuť, kopírovať, prenos, revidovať a upravovať. V opačnom prípade nesie celú právnu zodpovednosť. Infinity-Semiconductor.com vlastní právo na pamäť dátového servera Infinity-Semiconductor.com, keď používateľ používa službu.

7, UPOZORNENIE:

Infinity-Semiconductor.com je zodpovedná za to, že ponúka technickú podporu, uistite sa, že webové stránky sú v prevádzkyschopnom stave, pokúste sa vyhnúť sa prerušeniu služby alebo časové obmedzenie prerušenia v čo najkratšom čase, uistite sa, že používateľ môže bez problémov riešiť internet. Ale v dôsledku vyššej moci alebo iných dôvodov, ktoré nemôžu kontrolovať, spôsobiť zlyhanie alebo neschopnosť používať webové stránky, vyústiť do straty niektorých záznamov, správ alebo informácií, Infinity-Semiconductor.com je nezodpovedná: a akýkoľvek používateľ ponúka nesprávne alebo neúplné a nepravdivé informácie, nemôže používať službu Infinity-Semiconductor.com alebo utrpieť ďalšie straty, Infinity-Semiconductor.com je nezodpovednosť.

8, OTHERS

Táto dohoda sa vo všetkých ohľadoch riadi zákonmi Hongkongu. Táto webová stránka sú všetci používatelia neodvolateľne držiteľom Infinity-Semiconductor.com, ktorý sa nachádza pod jurisdikciou súdu a vyššieho súdu. Ustanovenia tejto zmluvy sú oddeliteľné. Ak sa niektoré ustanovenie tejto zmluvy považuje za neplatné alebo nevykonateľné, môže sa toto ustanovenie vypustiť a zostávajúce ustanovenia sa vykonajú.