Vyberte svoju krajinu alebo región.

Close
Prihlásiť sa Registrovať E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

Spôsoby odoslania

Infinity-Semiconductor.com ponúka rôzne spôsoby prepravy: môžeme vám pomôcť zabezpečiť dodanie balíka prostredníctvom FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS alebo Inak, ako chcete, môžete si vybrať vlastnú logistickú službu, ak ste spolupracovali s určitou konkrétnou dodávkou Spoločnosť tiež akceptuje spôsob odoslania, ako požaduje klient.


Prepravné náklady:


Čas dodania a ciele

Zabezpečíme doručenie do 1-2 dní od dátumu, keď dorazia všetky predmety do nášho skladu.
Povinnosti, dane a ďalšie poplatky sú zodpovednosťou príjemcu, pretože naše poplatky sa vzťahujú len na poplatok za prepravu balíka. Ak chcete odhadnúť možné náklady, obráťte sa na colný úrad vašej krajiny.

Tu je dodať časový rozpis z nášho skladu do vášho cieľa pre vašu referenciu.

Ázie Severná Amerika Európa stredný východ Južná Amerika Afrika
DHL 2-4 dni 3-4 dni 3-5 dní 3-6 dní 3-5 dní 4-6 dní
FedEx IP 2-4 dni 3-4 dni 4-5 dní 3-6 dní 4-6 dní 4-6 dní


* Prepravné a dodacie lehoty sú prepočítané v pracovných dňoch od pondelka do piatku. V prípade veľkých sviatkov, ako sú napríklad Vianoce, uveďte dodatočný dodací termín. Počas týchto osobitných príležitostí vám pripomenieme možné oneskorenia.
Nasledujúce krajiny, do ktorých NEMÔŽEM sa plaviť v dôsledku politiky: Afganistan, Stredoafrická republika, Kórejská republika, Demokratická republika Kongo, Kórejská ľudovodemokratická republika, Eritrejské spoločenstvo, Libanonská republika, Libéria, Demokratická republika Somálsko, Sudánska republika.
Pre viac informácií o zásielke kontaktujte nás na adrese Info@infinity-electronic.com