Vyberte svoju krajinu alebo región.

Close
Prihlásiť sa Registrovať E-mail:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Káblové zostavy

Odporúčaní výrobcovia

Pomona Electronics
- Pomona Electronics je popredným globálnym dodávateľom spojovacieho príslušenstva pre elektronické testovacie prístroje. Navrhnuté pre širokú škálu skúšobných a dizajnových aplikácií, výrobky Pomona získali povesť kvality, spoľahlivosti a spoľahlivosti. Na uspokojenie rýchl...podrobnosti
  • 6534 6534 Pomona Electronics popis:KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
Rosenberger
- Rosenberger je inovatívny globálny líder v oblasti RF technológií s medzinárodnou prítomnosťou. Názov Rosenberger slúži ako technológia kvality, tak aj špičková technológia v oblasti RF konektorov, nízkofrekvenčných a vysokofrekvenčných káblových zostáv, RF testovacích a m...podrobnosti
Agastat Relays / TE Connectivity
- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), formálne Tyco Electronics, je svetovým technologickým lídrom vo výške 12 miliárd dolárov. Naša konektivita a snímačriešenia sú nevyhnutné v dnešnom stále viac prepojenom svete. Spolupracujeme s inžiniermipremeniť svoje koncepty na výtvory & ndas...podrobnosti
  • 1828868-2 1828868-2 Agastat Relays / TE Connectivity popis:CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST
  • 1828867-2 1828867-2 Agastat Relays / TE Connectivity popis:CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST
  • 1828867-1 1828867-1 Agastat Relays / TE Connectivity popis:CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC
  • 1828868-3 1828868-3 Agastat Relays / TE Connectivity popis:CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC
25 related products
1
6534
6534
výrobcovia: Pomona Electronics
popis: KIT BNC COAXIAL TEST LEADS 7PCS
Skladom: 890 pcs
Stiahnuť ▼: 6534.pdf
RFQ
VA26-3.50M-3.50F-60
VA26-3.50M-3.50F-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA
Skladom: 30 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-3.50M-3.50F-60.pdf
RFQ
1828868-2
1828868-2
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/ST
Skladom: 286 pcs
Stiahnuť ▼: 1828868-2.pdf
RFQ
VA41-TP-W-60
VA41-TP-W-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 2.40/SL TESTCABLESET V
Skladom: 25 pcs
Stiahnuť ▼: VA41-TP-W-60.pdf
RFQ
VA26-TP-3.50-60
VA26-TP-3.50-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 3.50 TESTCABLESET VA
Skladom: 28 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-TP-3.50-60.pdf
RFQ
VA26-TP-N-60
VA26-TP-N-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 3.50/N TYPE TESTCABLES
Skladom: 34 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-TP-N-60.pdf
RFQ
VA41-TP-2.40-60
VA41-TP-2.40-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
Skladom: 22 pcs
Stiahnuť ▼: VA41-TP-2.40-60.pdf
RFQ
VA26-PC7-PC7-60
VA26-PC7-PC7-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 7 TESTCABLESET VA
Skladom: 30 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-PC7-PC7-60.pdf
RFQ
VA41-TP-2.92-60
VA41-TP-2.92-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 2.40/2.92 TESTCABLESET
Skladom: 27 pcs
Stiahnuť ▼: VA41-TP-2.92-60.pdf
RFQ
VA70-TP-1.85-60
VA70-TP-1.85-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: 1.85 KIT TESTCABLESET VA
Skladom: 12 pcs
Stiahnuť ▼: VA70-TP-1.85-60.pdf
RFQ
VA40-TP-2.92-60
VA40-TP-2.92-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 2.92 TESTCABLESET VA
Skladom: 25 pcs
Stiahnuť ▼: VA40-TP-2.92-60.pdf
RFQ
1828867-2
1828867-2
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/ST
Skladom: 237 pcs
Stiahnuť ▼: 1828867-2.pdf
RFQ
VA26-TP-PC7-60
VA26-TP-PC7-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 3.50/7 TESTCABLESET VA
Skladom: 34 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-TP-PC7-60.pdf
RFQ
1828867-1
1828867-1
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC 50/125 TEST KIT LC/SC
Skladom: 232 pcs
Stiahnuť ▼: 1828867-1.pdf
RFQ
VA50-TP-2.40-60
VA50-TP-2.40-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 2.40 TESTCABLESET VA
Skladom: 22 pcs
Stiahnuť ▼: VA50-TP-2.40-60.pdf
RFQ
1828868-3
1828868-3
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/LC
Skladom: 281 pcs
Stiahnuť ▼: 1828868-3.pdf
RFQ
VA26-TP-W-60
VA26-TP-W-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 3.50/SL TESTCABLESET V
Skladom: 34 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-TP-W-60.pdf
RFQ
VA26-NM-NM-60
VA26-NM-NM-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
Skladom: 30 pcs
Stiahnuť ▼: VA26-NM-NM-60.pdf
RFQ
1828869-3
1828869-3
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC SM TEST KIT LC/LC
Skladom: 233 pcs
Stiahnuť ▼: 1828869-3.pdf
RFQ
1828869-1
1828869-1
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC SM TEST KIT LC/SC
Skladom: 299 pcs
Stiahnuť ▼: 1828869-1.pdf
RFQ
VA75A-NM-NM-60
VA75A-NM-NM-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: TESTCABLESET VA
Skladom: 29 pcs
Stiahnuť ▼: VA75A-NM-NM-60.pdf
RFQ
1828869-2
1828869-2
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC SM TEST KIT LC/ST
Skladom: 301 pcs
Stiahnuť ▼: 1828869-2.pdf
RFQ
1828868-1
1828868-1
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: CABLE LC 62.5/125 TEST KIT LC/SC
Skladom: 289 pcs
Stiahnuť ▼: 1828868-1.pdf
RFQ
VA40-TP-W-60
VA40-TP-W-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION 2.92/SL TESTCABLESET V
Skladom: 28 pcs
Stiahnuť ▼: VA40-TP-W-60.pdf
RFQ
VA75-NM-NM-60
VA75-NM-NM-60
výrobcovia: Rosenberger
popis: PRECISION N TYPE TESTCABLESET VA
Skladom: 6384 pcs
Stiahnuť ▼: VA75-NM-NM-60.pdf
RFQ
25 related products
1