Vyberte svoju krajinu alebo región.

Close
Prihlásiť sa Registrovať E-mail:Info@infinity-electronic.com
0 Item(s)

APEC: SiC výkon a vylepšené nástroje na báze cloudu

Zdokonalili sa možnosti vyhľadávania a existuje ponuka karuselu, ktorá umožňuje výber kompatibilných zariadení a dosiek, uviedla firma: „Inžinieri sú schopní zúžiť životaschopné možnosti komponentov a systémových riešení a byť si istí výkonom systému pred tým, než sa zaviažu a dokončenie ich návrhov. “

Demonštrácie na APEC zahŕňajú karbid kremíka (SiC), 11kW 100kHz trojfázový plne premostený demonštrátor PFC (korektor faktora výkonu), postavený okolo NVHL080N120SC1 SiC MOSFET (1 200V,> 30A, ~ 80mΩ, TO247) a NCP51705. poplatok-čerpadlo vytvoriť negatívny zaujatosť, aby zahŕňala SiC MOSFET vypnutie.

OnSemi-eFuseNa Semi eFuse

Na displeji sa bude zobrazovať eFuse, „inteligentné pasívne snímače“ pre priemyselnú automatizáciu, riešenie s vysokou hustotou USB-PD (napájanie), obvod s aktívnym vypínaním a výkonové moduly ovládača motora.

Na podporu programu Strata bude predstavený dokument ambiciózne nazvaný „Uspokojenie zoznamu prianí tlačených dizajnérov so všetkými správnymi nástrojmi v jednom súbore nástrojov“ (19. marec 13:30 hod. Izba 303AB).

Ďalšia prezentácia je: „Výkonnosť, spoľahlivosť a úvahy o výnosu v najmodernejšej technológii SiC diód a mosfetov počas rozbehu“ (streda 20. marca o 2:00 hod., Skontrolujte miesto)