OJ7535E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: OJ7535E-R52
Výrobca / Značka: Ohmite
Popis produktu RES 75K OHM 1/8W 5% AXIAL
listoch: OJ7535E-R52.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 27416291 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 27416291 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
50000 pcs
Žiadosť o cenovú ponuku
  • množstvo:
Uveďte, prosím, svoju cieľovú cenu, ak sú väčšie ako zobrazené.
  • Číslo dielu
  • meno spoločnosti
  • Kontaktné meno
  • E-mail
  • správa
Špecifikácie OJ7535E-R52
Číslo dielu OJ7535E-R52 Výrobca Ohmite
popis RES 75K OHM 1/8W 5% AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 27416291 pcs Dátový hárok OJ7535E-R52.pdf
tolerancia ±5% Teplotný koeficient -450ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
séria Little Rebel® OJ odpor 75 kOhms
Výkon (watty) 0.125W, 1/8W obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro Axial Ostatné mená OJ7535ER52
Prevádzková teplota - Počet ukončení 2
Výška - sedenie (Max) - Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 75 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film